תוכן ושיווק ארגונים

מענה 360 – ככה אנחנו עובדים. מתחילים ביצירת שפה תקשורתית שיווקית אחידה, יצירתית ומעודכנת במגוון פלטפורמות המדיה הקיימות במטרה ליצור את הקמפיין המדויק, החדשני והמוביל ביותר. לחברה מגוון פתרונות יצירתיים לשיווק ברשת, ניסיון רב בהקמה וניהול נכסי דיגיטל, קידום אורגני וממומן, ניהול פעילות תוכן שוטפת ועוד.

לילות מדבר
1200x628_9
לילות מדבר
לילות מדבר

לילות מדבר

קמפיין שנתי בחסות GONEGEV והרשות לפיתוח הנגב המרכז מידע על עשרות אירועי קיץ, טיולים, פעילויות ומקומות לינה בנגב במהלך חודשי הקיץ. במסגרת שיתוף הפעולה ווב מדיה מספקת ניהול מלא של הקמפיין, החל מבניית האתר, ניהול וכתיבת תכנים, ניהול עמוד הפייסבוק, טיפול בפניות ופעילות שיווק רחבה בכל ערוצי המדיה.

ים המלח העולמי
ים המלח העולמי
ים המלח העולמי

אתר התיירות העולמי של ים המלח

אתר ים המלח העולמי של לשכת הפרסום הממשלתית, מציע לקהל התיירים להכיר את היעד הפופולרי מזוויות שונות באמצעות ריכוז כתבות חדשניות, מאמרים ואירועים באזור ים המלח. האתר מנוהל ב - 9 שפות לעידוד תיירות חוץ. הפרויקט כולל עיצוב ובנייה של האתר החדש, כתיבת תכנים, העלאת מאמרים שבועיים, עדכון אירועים וסוכנים ותחזוקה שוטפת.

אתר דלויה
דלויה אלומיניום
דלויה יאנג
דלויה מטבחים
דף נחיתה המשפחות של דלויה
המשפחות של דלויה
קבוצת דלויה ניירת

קבוצת דלויה

הפרויקט כלל מתן מענה 360 לקבוצת חברות מובילה בתחום הבניה המוסדית, הפרטית, עיצוב הבית וחומרי בניין. במסגרת הפרויקט הובלנו את הליך המיתוג, בניית קונספט ויישום קמפיין משולב במדיות השונות.

עמותת מעשה
עמותת מעשה
עמותת מעשה

עמותת מעשה

על מנת להגביר את נוכחות העמותה ברשת נדרשנו לתכנון פעילות העמותה במדיה החברתית. שלב היישום כלל ליווי צמוד של כל הפעילות ויצירת תנועה משמעותית ואיכותית בנכסים הדיגיטליים של העמותה.

מכבי
מכבי
מכבי
מכבי

מכבי דרום

במסגרת המחויבות של קופת החולים לשירות ונגישות עבור המטופלים, מיפינו את כלל הצרכים של הקופה בפעילות הדיגיטל ויצאנו לדרך. העבודה כללה ניהול, הפעלה וליווי צמוד של כל פעילות הקופה במדיה החברתית.

תבליני מימון ומימונס

חברת תבליני מימון ומימונס חברת הבת שלה, מתמחות בייצור ואספקה של תבלינים ומוצרי אפייה מובחרים בכל הארץ. הניהול שלנו כולל עיצוב ובנייה של אתר האינטרנט החדש והצבעוני של תבליני מימון, יצירת תנועה איכותית וניהול כלל פלטפורמות הדיגיטל של שני המותגים לרבות טיפול בפניות, כתיבת תכנים ופעילויות שיווקיות שונות.