שותפים עסקיים

רוצים לשמוע את הסוד שלנו?

רוצים לשמוע את הסוד שלנו ? אם זה חדש ומוביל – אנחנו שם. לצד פעילות הליבה בתחומי הפיתוח השיווק, לחברה שותפויות ופרויקטים בזירות נוספות שמביאות את בשורת החדשנות ללקוחותינו.

benero

בינעירונית – משלוח מוזל במונית!

בינעירונית מחוללת מהפכה בשוק השליחויות הבינעירוניות בישראל! האפליקציה מחברת בין נהגי מוניות שמבצעים נסיעות בינעירוניות לבתי עסק שזקוקים לשליחות, ויכולים לקבל אותה במהירות ובעלות מוזלת של עד חצי המחיר.

האפליקציה כוללת לוח שמציג נסיעות של נהגי המוניות עם ציון המסלול של הנהג (נקודת מוצא ויעד) והתעריף מבוקש, ומאפשרת לכל בית עסק לבחור מבין מגוון הנסיעות הזמינות, בתאריך ובזמן המבוקש, את הנסיעה שתואמת את מסלול השליחות שלו ובתעריף המשתלם ביותר.

נהגי המוניות, בכפוף להמלצת האפליקציה, מציעים את המחירים הנמוכים ביותר בשוק, עם הוזלה של עד 50% ממחיר השוק.

Beplus – תזרים מזומנים.

התכנה פותחה במיוחד לבעלי עסקים קטנים ובינוניים, ומטרתה לספק לבעל העסק כלי לניתוח המאזן ומצב העסק ע"י קבלת מידע פיננסי והתראות בזמן אמת, טרם היקלעות לבעיה תזרימית. התוכנה נועדה לאפשר ניהול עסקי מושכל, המבוסס על המידע הפיננסי של העסק בזמן אמת.

המערכת מאפשרת התממשקות מלאה לחשבון הבנק וכרטיסי האשראי של העסק ויוצרת התאמות בנקים באופן אוטומטי. המערכת מספקת תחזית יתרות בחשבון ומעקב אחר המחאות יוצאות ונכנסות. כמו כן, למערכת מחשבון סימולציה לזיהוי היום המועדף לביצוע המחאה, המאפשר שמירה על חשבון מאוזן.

emalogic

אמלוג'יק – Emalogic

אמלוג'יק – מובילה במתן פתרונות מבוססי MICROSOFT.
באמלוג'יק קיים שילוב נדיר של יכולת הבנה עסקית\ארגונית – יחד עם רמת מומחיות טכנולוגית.שילוב זה מאפשר לבצע פרויקטים מורכבים, המספקים מענה למטרות ויעדי הארגון של הלקוח.החברה מבצעת פרויקטים רחבי היקף לחברות וארגונים הנמנים על המובילים במשק.

יכולת האינטגרציה של אמלוג'יק ושליטתה בטכנולוגיות הרבות, מאפשרת לה בצוע פרויקטים מורכבים המתבססים על מגוון טכנולוגיות (Best of Breed) ומתן פתרונות ייחודיים ומקוריים.אמלוג'יק מציעה שירותים מקצועיים בכל היקף ולכל מחזור החיים של פרויקטי תוכנה, מאפיון הצרכים וגיבוש הארכיטקטורה, המשך באפיון הפיתוח ושירותי התשתית ועד לביצוע QA, הטמעה, הדרכות ותמיכה שוטפת.

Utech

UTECH בית הספר לדיגיטל בנגב

החברה יזמה הקימה ומפעילה, בשיתוף עם המכללה הטכנולוגית באר שבע, עמותת יוצרים ברשת ומשרדי הפרסום המובילים הנגב, את בית הספר לדיגיטל בנגב. בית הספר מביא את בשורת החדשנות, הלימוד וההכשרה המקצועית לצעירים בנגב שרוצים להשתלב בתפקידים המובילים בתעשיית הפרסום והדיגיטל בנגב ובארץ בכלל.

press4word

כנס PRESS FOR WORD

כנס הוורדפרס והדיגיטל הגדול בישראל שמתקיים מדי שנה בגני התערוכה בתל אביב עם מיטב החברות, המרצים, המפתחים והמשתמשים בקהילת הוורספרס בארץ ובחו"ל.